Jednodniowe wycieczki z Karpacza do Pragi

Karpacz wycieczki do Pragi jednodniowe

Nasze Biuro Turystyczne Zielona Dolina oferuje komfortowe wycieczki do Pragi z Karpacza z certyfikowanym przewodnikiem-pilotem. Ogrom atrakcji w Pradze oraz stosunkowo nieduża odległość do Pragi z Karpacza sprawiają, że wycieczka ta jest wyjątkowo chętnie wybierana przez naszych Klientów.
Czytaj więcejLiczne daty wyjazdów (niemal wszystkie dni w każdym tygodniu od lipca do końca września) sprawiają, że każdy z Państwa może znaleźć w naszej ofercie termin dopasowany do swojego planu urlopowego. Zapewniamy przejazd wygodnym, klimatyzowanym autokarem wyposażonym w toaletę. Nasi doświadczeni kierowcy znają znakomicie zarówno trasę przejazdu, jak i samą Pragę. Wiedzą więc doskonale, jak szybko dojechać na miejsce oraz gdzie w czeskiej stolicy najlepiej zaparkować.

Nasze wycieczki z Karpacza do Pragi umożliwiają poznanie najważniejszych atrakcji turystycznych tego historycznego miasta. Dzięki zestawom głośnikowym Tour Guide, z których mogą korzystać uczestnicy wycieczki, zwiedzanie Pragi jest wyjątkowo komfortowe. Urządzenia ułatwiają wygodne poruszanie się po mieście i słuchanie przewodnika nawet w miejscach o dużym natężeniu turystycznym, które wiąże się z hałasem powodującym trudności w zrozumieniu opowieści pilota wycieczki.

Trasa przejazdu


Przejazd na trasie Karpacz Praga trwa około 4 godzin. W tym czasie przewidziane są zarówno krótkie, jak i dłuższe postoje przeznaczone na skorzystanie z toalety oraz ewentualne zrobienie zakupów w czeskich sklepach. Wyjazd następuje w godzinach porannych, przez co po dojechaniu na miejsce uczestnicy wycieczki mają jeszcze cały dzień na zwiedzanie i relaks w czeskiej stolicy. Powrót do domu następuje późnym wieczorem, po długim i bogatym w atrakcje dniu.

Pobyt w Pradze


Oferowane przez nas wycieczki do Pragi pozwalają na dokładne poznanie tego niezwykle urokliwego miasta, obfitującego w liczne zabytki. W planie wycieczek przewidziane jest obejrzenie najistotniejszych atrakcji stolicy, a także czas wolny. Proponujemy m.in. spacer po Nowym i Starym Mieście, pełnym licznych historycznych zabytków, w tym pomników, muzeów czy galerii sztuki. Zabytkowe centrum Pragi już w 1992 roku zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Odwiedzając to miasto, nie sposób również przegapić przechadzki po słynnym Moście Karola, Ogrodach Wallensteina czy też Zamku Królewskim. 

W trakcie pobytu w Pradze przewidziana jest także przerwa obiadowa, podczas której uczestnicy wycieczki mogą zjeść smaczny posiłek w restauracji (np. skosztować smażonego sera lub czeskich knedlików z gulaszem), samodzielnie wybrać się na przechadzkę po stolicy, a także zakupić drobne pamiątki. 

Cena wycieczki do miasta Praga z Karpacza


Proponujemy wycieczki z Karpacza do Pragi jednodniowe w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Koszt wycieczki dla osoby dorosłej wynosi około 149-199 zł (w zależności od rodzaju wycieczki), natomiast cena dla dzieci i młodzieży w wieku 3-15 lat to 129-179zł. Opłata zawiera w sobie przejazd nowoczesnym autobusem turystycznym, opiekę pilota oraz ubezpieczenie KL i NNW.

wycieczki

ZOBACZ

 
119
109
9:00 - 22:00
poniedziałek, środa, piątek

ZOBACZ

 
129
9:00 - 21:30
wtorek, sobota

ZOBACZ

 
119
11:00-01:30
czwartek, sobota

ZOBACZ

 
129
09:00-02:00
wtorek, czwartek, sobota

ZOBACZ

 
119
109
07:00-20:30
wtorek, czwartek, sobota
design by : LEMONPIXEL.pl