Jednodniowe wycieczki z Karpacza do Drezna

Wycieczka Karpacz Drezno

Biuro Turystyczne Zielona Dolina oferuje zwiedzanie Drezna w 1 dzień z przewodnikiem. Proponujemy wyjazd z Karpacza lub Jeleniej Góry komfortowym, klimatyzowanym autokarem. Zapewniamy całodzienną opiekę doświadczonego pilota, który oprowadzi Państwa po Dreźnie.
Czytaj więcej

Wycieczka do Drezna z bogatym planem zwiedzania


W czasie wycieczki uczestnicy mają możliwość szczegółowego zwiedzenia Drezna. To piękne niemieckie miasto z niezwykłą, choć trudną historią, jest niewątpliwie miejscem godnym zobaczenia. Pierwsze archeologiczne ślady świadczące o zasiedleniu tego terenu sięgają już epoki kamienia, natomiast w dokumentach istnienie tego miasta zanotowano po raz pierwszy na początku XIII wieku. Tak długa i bogata historia oraz liczne zabytki i atrakcje sprawiają, że Drezno jest miastem tak często i chętnie odwiedzanym przez turystów.

Wybierając wyprawę do Drezna z naszym biurem turystycznym, otrzymują Państwo gwarancję ciekawego i aktywnego spędzenia czasu. Zapewniamy zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych zabytków tego pięknego miasta. Proponujemy m.in. przechadzkę Tarasami Bruhla wzdłuż Łaby, odwiedzenie Placu Zamkowego z rezydencją władców Saksonii oraz Placu Teatralnego z operą Sempera. W zależności od wyboru konkretnej wycieczki, oferujemy także zwiedzanie drezdeńskich muzeów i galerii, takich jak Muzeum Porcelany, Galerii Starych Mistrzów, Skarbca Królewskiego (tzw. Gruenes Gewoelbe) czy Zbrojowni. Uczestnicy organizowanych przez nas wyjazdów mają możliwość także m.in. obejrzenia największego na świecie obrazu wykonanego z miśnieńskiej porcelany czy przejścia na tzw. Langer Gang, czyli plac, na którym odbywają się rycerskie turnieje.

Czas wolny na zakupy


Każda proponowana przez nas wycieczka jednodniowa do Drezna obejmuje również czas wolny do wykorzystania w podziemnym pasażu handlowym Altmarkt Galerie - niezwykle popularnym wśród turystów. Na miejscu znajdują się liczne kafejki, bary, restauracje i sklepy. Podczas przerwy uczestnicy wycieczki mają możliwość wykonania drobnych zakupów, napicia się kawy czy zjedzenia deseru.Sprawdź aktualne oferty


design by : LEMONPIXEL.pl