Gondola na Śnieżkę

Gondola na Śnieżkę z Karpacza

Nasze biuro turystyczne oferuje atrakcyjne wycieczki, na przykład wjazd gondolą na Śnieżkę. Organizujemy kompleksowe wyjazdy z Karpacza do czeskiego Pecu pod Sněžkou. Zapewniamy przejazd wygodnym, klimatyzowanym autokarem oraz opiekę doświadczonego pilota-przewodnika.
Czytaj więcej
Nasza wycieczka obejmuje przejazd kolejką gondolową na samą górę najwyższego szczytu w Karkonoszach. Wjazd na szczyt trwa około 15 minut, podczas których turyści mogą w wygodnych warunkach podziwiać niesamowite widoki i piękno górskiej przyrody.

Po zdobyciu góry przewidziany jest czas wolny, podczas którego można zjeść smaczny obiad w restauracji czy po prostu rozkoszować się krajobrazami. Na samym szczycie, po czeskiej stronie, znajduje się również placówka pocztowa, z której można wysłać kartkę do bliskich czy znajomych. Po zakończeniu przerwy następuje piesze zejście z przewodnikiem ze szczytu w kierunku Karpacza. Schodząc, zatrzymujemy się jeszcze w schronisku Samotnia oraz Świątyni Wang, w której można podziwiać oryginalne zdobienia i rzeźby. Jeśli pozwoli na to pogoda, przewidziana jest również wizyta w schronisku górskim w najwyżej położonym w Europie browarze.

Wjazd gondolą na Śnieżkę – cennik


Proponujemy wjazd na Śnieżkę gondolą w atrakcyjnej cenie 59 zł za bilet normalny oraz 54 zł za bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat. Koszt obejmuje przejazd nowoczesnym autokarem, a także ubezpieczenie NNW i KL oraz usługę przewodnika-pilota.

Gondola na Śnieżkę dla całej rodziny


Jeśli interesuje więc Państwa szybkie dotarcie na górę Śnieżka gondola to polecane i atrakcyjne rozwiązanie, zapewniające komfortowy wjazd dla całej rodziny, również dla dzieci oraz młodzieży. Gondola spełnia wszystkie normy i atesty jakości, tak więc korzystanie z niej jest całkowicie bezpieczne oraz wygodne. Do wagonika wejdą jednocześnie cztery osoby. Gondolą bez problemu można przewieźć również wózki dziecięce i wózki inwalidzkie, a także (w okresie zimowym) narty czy sanki.

Szeroki wachlarz terminów


Zdajemy sobie sprawę, jak dużą popularnością cieszy się wjazd na Śnieżkę, dlatego z myślą o Państwa wygodzie proponujemy wycieczki w każdą środę, piątek oraz niedzielę w okresie od lipca do września. Dzięki zróżnicowanym terminom, każdy z Państwa może znaleźć najbardziej odpowiednią datę wyjazdu.

Staramy się jak najdokładniej opisywać naszą ofertę, jednak w przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową, telefoniczną oraz osobiście w siedzibie naszego biura. Serdecznie zapraszamy!
 

wycieczki

ZOBACZ

 
89
79
09:00-17:00
środa, piątek, niedziela
design by : LEMONPIXEL.pl