Spacer w chmurach

Spacer w chmurach Karpacz – atrakcja dla całej rodziny

Poszukują Państwo oryginalnego sposobu na spędzenie dnia? Zapraszamy na spacer w chmurach w Karpaczu. W ofercie naszego biura znajduje się wycieczka do miejscowości Jańskie Łaźnie, gdzie znajduje się wspaniały kompleks przyrodniczy, pozwalający na przechadzkę niemalże pośród koron drzew.
Czytaj więcej

Spacer w chmurach w Karpaczu to niezapomniana atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Gwarantuje możliwość bliskiego obcowania z niesamowitą przyrodą i przepięknymi krajobrazami Karkonoszy. Ścieżka o długości ponad 1500 metrów, składająca się z fantazyjnej konstrukcji licznych pomostów i kładek, prowadzi do wieży widokowej, która zlokalizowana jest na wysokości aż 45,5 metra. Z wieży tej rozciąga się zachwycający widok na panoramę Karkonoszy oraz Śnieżnik. Wysokość oraz charakterystyczny górski klimat sprawiają, że wokół wieży często zbierają się chmury, dzięki czemu każdy wędrowiec może poczuć się jak na prawdziwym spacerze wśród chmur. Z obiektu prowadzi ślizgawka o długości 40 metrów, którą można bezpieczne i wygodnie zjechać na sam dół ścieżki. Zjeżdżalnia zapewnia młodszym i starszym zwiedzającym dodatkową frajdę.

Polecana przez nas wycieczka stanowi doskonałą propozycję dla osób lubiących kontakt z naturą, które potrafią cieszyć się pięknem przyrody i śpiewem ptaków, a także poszukujących chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku i hałasu. Ścieżka jest odpowiednia dla rodzin nawet z małymi dziećmi, w tym również z pociechami w wózkach.

wycieczki

ZOBACZ

 
99
89
09:00-18:00
środa, piątek, niedziela

ZOBACZ

 
99
89
9.00 - 20.00
poniedziałek, czwartek
design by : LEMONPIXEL.pl