szklarska-poreba

ZOBACZ

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ

 

Jedną z głównych specjalności Biura Turystycznego Zielona Dolina jest organizacja jednodniowych wycieczek krajoznawczych w najciekawsze miejsca, z których słynie region Dolnego Śląska. Korzystając z naszego dogodnego, przygranicznego położenia, organizujemy również wyjazdy do klimatycznej stolicy Czech i niemieckiego Drezna. Dla wszystkich osób przebywających w takich dolnośląskich miejscowościach jak Karpacz, Jelenia Góra czy Szklarska Poręba wycieczki jednodniowe okażą się doskonałym pomysłem na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu i zapoznanie się z okolicznymi cudami przyrody oraz zabytkami naszych zachodnich sąsiadów.

Zaletą dostępnej oferty jest różnorodność odwiedzanych miejsc, dzięki czemu każdy turysta bez trudu znajdzie dla siebie interesującą propozycję. Wielbiciele zwiedzania i podziwiania zabytków mogą skorzystać z możliwości odbycia spaceru romantycznym, praskim Mostem Karola lub drezdeńskimi Tarasami Brühla, a zwolennicy wycieczek przyrodniczych mają możliwość zobaczenia tak urzekających miejsc jak np. Skalne Miasto czy dolomitowe czeskie jaskinie. Turyści korzystający z naszych usług nie muszą martwić się organizacją transportu lub przewodnika, dzięki czemu w pełni mogą cieszyć się urokami odwiedzanych miejsc i podziwiać ich największe atrakcje.

Choć biuro „Zielona Dolina” znajduje się w Karpaczu, serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz gości przebywających w sąsiednich miejscowościach do zapoznania się z oferowanymi wycieczkami. Bliskość dolnośląskich miasteczek pozwala na swobodne skorzystanie z propozycji naszego biura turystycznego np. w Szklarskiej Porębie, która jest znanym kurortem turystycznym chętnie odwiedzanym o każdej porze roku.

Dolny Śląsk to jeden z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych rejonów Polski, dlatego przyjeżdżając tu na wypoczynek, warto odwiedzić wszystkie magiczne zakątki. Najlepiej wybrać się na wycieczki z naszym biurem turystycznym, które gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie.

design by : LEMONPIXEL.pl