Skalne Miasto

Wyjazd do Skalnego Miasta z Karpacza

Nasze biuro turystyczne oferuje jednodniową wycieczkę do Skalnego Miasta. W czeskim Adrspach znajduje się pełny naturalnego uroku i klimatu kamienny labirynt, składający się z licznych interesujących form skalnych z piaskowca, baszt, ambon czy skalnych grzybów. Godne zobaczenia są również wodospady, wąwozy i jezioro, po którym można pływać łódką.
Czytaj więcej
Imponujący kompleks skalny powstał w wyniku erozji terenu, która nastąpiła wzdłuż sieci spękań skał. Fascynujące kształty stworzone przez naturę sprawiają, że przyjazd do Skalnego Miasta z Karpacza to niezapomniane przeżycie, gwarantujące relaks i kontakt z naturą. Atrakcję polecamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Odwiedzający mogą rozwinąć swoją wyobraźnię, rozpoznając wśród różnego rodzaju skalnych form konkretne kształty zwierząt czy przedmiotów.

Wyjazdy do urokliwej atrakcji turystycznej Skalne Miasto z Karpacza organizujemy na tyle często, że bez trudu znajdą Państwo wycieczkę w dogodnym dla siebie terminie. Zapewniamy opiekę doświadczonego pilota-przewodnika oraz przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem. Podczas wycieczki przewidujemy również czas wolny dla uczestników, aby udało się dokonać drobnych zakupów i miło spędzić czas w okolicy. Koszt uczestnictwa obejmuje również ubezpieczenie NNW i KL.

Jeśli więc chcieliby Państwo spędzić niezapomniany dzień, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy dostępni dla Państwa telefonicznie, mailowo oraz w siedzibie naszego biura.
 

wycieczki

ZOBACZ

 
99
89
09:00-18:00
wtorek, czwartek, sobota

ZOBACZ

 
99
89
9.00 - 20.00
poniedziałek, czwartek

ZOBACZ

 
99
89
9.00 - 20.00
poniedziałek, piątek
design by : LEMONPIXEL.pl