SKY WALK ŚWIERADÓW ZDRÓJ

Piękno górskich krajobrazów warto podziwiać nie tylko przechadzając się po szlakach i zdobywając kolejne szczyty. Niezapomniane widoki zagwarantuje Państwu spacer w chmurach w Świeradowie-Zdroju. SkyWalk w tym mieście to zapierająca dech w piersiach panorama zarówno samego uzdrowiska, jak również okalających go Gór Izerskich z wysokości aż 62 metrów. Jeśli chcą Państwo inaczej niż dotychczas spojrzeć na Smrek, Stóg Izerski czy Łużec, chętnie zabierzemy Państwa na wycieczkę w to wyjątkowe miejsce, gdzie przeżyjecie coś więcej niż klasyczny spacer w chmurach!

SkyWalk w Świeradowie-Zdroju z BT Zielona Dolina

Długość tej spiralnej platformy widokowej wynosi jedynie 850 metrów, które pokonać można już w ok. 15 min. Spacer w chmurach po SkyWalk w Świeradowie-Zdroju to jednak zdecydowanie więcej niż możliwość podziwiania okolicznej przyrody, choć przy dobrych warunkach pogodowych widoczność na tych 62 metrach sięga nawet 150 kilometrów! Aby maksymalnie cieszyć się widokiem, zachęcamy do wejścia na szklaną platformę, zapewniającą w 100% bezpieczne uczucie lewitacji. Poza tym można tu także spędzić miło czas na wysokościach, korzystając z takich atrakcji, jak np.:

  • pajęcza sieć, która pozwala skrócić sobie drogę wspinając się po linach,
  • scena kameralna, na której odbywają się różne wydarzenia kulturalne i która oferuje jednocześnie odpowiednio dużo miejsca na zdjęcia grupowe,
  • siatka w kształcie kropli, na której można sobie także chwilę poleżeć,
  • zjeżdżalnia o długości 105 metrów, którą w kilka chwil wraca się na sam dół konstrukcji.

Zdecydowanie nie jest to typowy SkyWalk, a z nami dotrą tu Państwo szybko i w komfortowych warunkach.

Wybierz się z nami z Karpacza na spacer w chmurach w Górach Izerskich!

Droga z Karpacza pod SkyWalk w Świeradowie-Zdroju to ok. 1h jazdy. W BT Zielona Dolina zapewniamy przejazdy nowoczesnymi autokarami, za których kierownicą zasiadają doświadczeni kierowcy obyci z typowo górskimi drogami. Jeśli chcesz więc maksymalnie wykorzystać swój pobyt w tych stronach, wycieczka na spacer w chmurach z widokiem na Góry Izerskie będzie znakomitym wyborem!

wycieczki

ZOBACZ

 
89
99
9.00 - 19.00
wtorek, czwartek, sobota
design by : LEMONPIXEL.pl