DODATKOWE USŁUGI REALIZOWANE PRZEZ NASZE BIURO

Wycieczki szkolne

Wycieczki klasowe są nieodłącznym elementem chodzenia do szkoły. Łączą edukację z aktywnym spędzaniem czasu wolnego, co stanowi świetną zabawę. Nasze Biuro Turystyczne przygotowało ofertę skierowaną zarówno dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Chętnie pomożemy zorganizować wyjazd uwzględniając najciekawsze atrakcje regionu przy jak możliwie najniższej cenie. Nasze wycieczki przypadną do gustu zarówno starszym jak i młodszym uczestnikom wyprawy, którzy z przyjemnością będą wspominać niesamowite przygody. Zajmujemy się także organizacją Zielonych Szkół, które łączą naukę z przyjemnym wypoczynkiem. Nasza organizacja obejmuje głównie region Polskich i Czeskich Karkonoszy. Dzięki dogodnej lokalizacji naszego biura w Karpaczu posiadamy duże doświadczenie i zgrany zespół.

Narty

Aktywny wypoczynek cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych jak i starszych osób zwłaszcza w sezonie zimowym. Oferujemy Państwu jednodniowe wyjazdy na narty, organizowane na stokach narciarskich w Karpaczu i Czechach. Oferta skierowana jest zarówno dla osób zaawansowanych jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami. Posiadamy licencjonowanych instruktorów narciarstwa, którzy zadbają o Państwa bezpieczeństwo. Jazda na nartach zapewnia mnóstwo zabawy, a przy tym stanowi świetną formę spędzania czasu wolnego dla całej rodziny. Oprócz jazdy na nartach zapewniamy także wiele innych ciekawych form zabaw na śniegu. Nową wycieczką jaką posiadamy w ofercie jest „Dzień na sankach” skierowany zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Jest to zorganizowany wyjazd z przewodnikiem na sanki i zjazdy profesjonalną trasą saneczkową o długości 3,5km. Jest to świetna zabawa dostarczająca wiele pozytywnych wrażeń.

Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne są nieodłącznym elementem motywowania pracowników. Głównym celem jest integracja pracowników ale przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Efektem tego jest poprawa atmosfery w pracy oraz większe zaangażowania pracowników w wykonywaną pracę. Nasze biuro chętnie pomoże Państwu w zorganizowaniu takiego wyjazdu na terenie Karpacza. Zorganizujemy hotel, wyżywienie oraz wiele ciekawych atrakcji mających na celu integrację m.in. ogniska, kuligi w sezonie zimowym czy też różnego rodzaju imprezy integracyjne uwzględniając przy tym kryteria takie jak  termin, wiek, płeć czy zainteresowania uczestników by stworzyć dla Państwa jak najlepszą ofertę. Organizując taki wyjazd to my się wszystkim zajmiemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami, a przy tym zadbamy o najdrobniejsze szczegóły. Współpracujemy z wieloma partnerami, gdzie mamy możliwość organizacji spływów pontonowych, jazdy na quadach, skoków z wysokości itp. Dostarczymy Państwu wiele niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do kontaktu :)

 

design by : LEMONPIXEL.pl